Bir Yirmi Birinci Yüzyıl Arayıcısı (kitap)

Twenty-First Century Seeker

ÇOK TELAŞLI BİR DÜNYADA RUHANİ PRENSİPLERİ KORUMA

Bu kitap, modern bir yoginin, hayatı ciddiye alan insanlara bu kadar doğal harika bir mizah anlayışı ile, çok dürüst, doğru ve kullanışlı deneyimleri farklı bir bakış açısıyla sanki yukarıdan bir gözle bakıyormuşçasına sunmasını konu alıyor. Eğer bugünün modern dünyasında iç disiplin ve içsel varlığınızın bilinciyle yaşamaya çalışıyorsanız elbette yolda birçok engeller ve problemler ile karşılaşmışsınızdır. Bu kitabı bitirdikten sonra yalnız olmadığınızı keşfedeceksiniz. Yazarın birçok deneyimi ve karşılaştığı engeller size çok tanıdık gelecek. Bu her ruhani arayıcı için çok ilham verici oluyor ve kolay okuma sağlıyor.

Yazar Dr. Pradhan Balter çok yetenekli bir adam. Kiropraktik, bilgisayar uzmanı, restoran sahibi ve yazar. 45 yıldır Chicago’da bir meditasyon merkezini yönetiyor. Resmi kitap açıklamasından alıntı:

“Bu, meditasyon öğrenmek için kolayca erişilebilir bir kılavuz ve bugünün çok meşgul dünyasına ruhani prensipler katar. Temiz yazılmış, kolay anlaşılabilir ve eğlenceli bir tarz. Meditasyon öğrenmek için bu kişisel rehber daha mutlu, daha huzurlu ve ruhani olarak pratik bir kişi olma yolunda kanıtlanmış bir yol sunar. Dr. Pradhan Balter 45 yıldır meditasyon programları sunuyor. Bu kitap içsel kaynaklarla yeniden bağlantı kurmak ve stresi gidermek için etkili araçlar arayan herkese konuşacaktır. Bu kitap okuyucuya onu güçlendirecek veya ona hayatın zorluklarıyla başarılı olarak başa çıkacak bir içsel ortamı oluşturmada yol gösterir. Birçok meditasyon başlıklarını öğrenmenin aksine okuyucu günümüzün çok meşgul dünyasına ruhani prensipler katmak için yöntemler kazanacak. Kiropratik, restoran sahibi ve bilgisayar uzmanı olan yazar 43 yıldır meditasyon öğretiyor. Bu kitap onun sunmuş olduğu derslerin yüzlercesine dayanıyor ve dünyanın her yerinden gelen arayıcılarla etkileşimi yansıtıyor. Bu, ruhani arayışın herhangi bir seviyesinde herkes için bir değerdir – mutlak acemilerden deneyimli meditasyon ustalarına kadar.”

 

Yazarın resmi web sitesi: a21stcenturyseeker.com

 

Meditasyon (kitap)

Meditasyonu en eksiksiz ve kolay anlaşılır şekilde öğrenmeniz için yazılmış meditasyon kitabı okumanız için hazır.