Meditasyon Kursları

Meditasyon, gizli içsel niteliklerimizi ön plana çıkarır. Meditasyon ile içsel yaşamımızda barış ve dışsal yaşamımızda da dinamik enerji büyür. Bu içsel barış gerçek bir güçtür. Bizi hayatın karışıklıklarına karşı savunur. Dinamik enerji, dünyaya barış-gücümüzü açıkça göstermemize izin verir. Türkiye’de yoğun hafta sonu kursları yapıyoruz. Kurslar ücretsiz ve daima ücretsiz olacaklar 🙂

Meditating in old temple with decorative arches at dramatic sunset sky with light hole in the clouds

Ne zaman ve nerede
İstanbul
(Kadıköy)
21-21 Temmuz 2019
İzmir
(Konak)
29 Şubat – 1 Mart 2019
Çanakkale
(Merkez)
şimdi planlamıyoruz
Online 24 Şubat – 11 Mart 2021
Başka tarihler bize ulaşın

Dil: İngilizce ve Türkçe (tercüme)
Ücret:
ücretsiz ama kayıt gerekli (yukarıdaki bağlantıya tıklayın)

Hafta sonu boyunca pratik şeyler hakkında konuşacağız, farklı konsantrasyon ve meditasyon uygulamaları yapacağız. Meditasyon dinamik ve sağlıklı yaşam tarzına nasıl destek verebilir, bunun hakkında konuşacağız. Tüm kursa, her seminere katılırsanız, hayatınıza yepyeni bakış açısı katacaksınız. Söz veriyoruz!

Kurs kapsamındaki konular
  • Konsantrasyon & meditasyon egzersizleri
  • Ne zaman, nerede ve nasıl meditasyon yapmalı
  • Düşünce ve duyguların kontrolü
  • Fiziksel sağlık ve sağlıklı yaşam tarzı
  • İçsel güç ve içsel disiplin
Kurs nasıl ücretsiz olabilir?

Biz gönüllüler olarak bu kursları ücretsiz yapıyoruz. Yıllar önce meditasyonu bir kurstan öğrendik ve bu tecrübe hayatımızı tamamen değiştirdi. Şimdi başka insanlara aynı fırsatı vermek istiyoruz.

Biz Kimiz?

Yıllar önce meditasyon öğrendik ve içsel parçalarımızı daha çok hissetmeye başladık. Ne yapıyoruz ve nasıl bize ulaşabilirsiniz, öğrenin!

Meditasyon Nedir?

Meditasyon yaptığımızda biz aslında varlığımızın derin parçasına giriyoruz. Şu an, derin içimizde olan serveti ileri getirebiliriz.