Biz Kimiz?

Yıllar önce meditasyon öğrendik ve içsel parçalarımızı daha çok hissetmeye başladık. Şimdi, Sri Chinmoy‘dan ilham alan bu hazineyi başka insanlarla paylaşmak istiyoruz. Bunun için, ultra-maraton yarışları, konserleri, meditasyon kursları ve tüm dünyada insanlara ilham veren başka projeler düzenliyoruz. Bu etkinlikleri yaparken tam dünyanın üzerinde hareket ediyoruz. Bu, bizim için büyük bir macera!

Her yerde yeni arkadaşlarla tanışmayı seviyoruz. O zaman ne dersiniz? Haydi, bir koşuda, konserde veya meditasyon kursunda görüşelim!

Meditasyon kursundaki konuşmacılarımız

Bara
Bara, uzun zaman meditasyon kursları yapıyor. Kursundaki insanların hayatlarını değiştirmeye veya iyileştirmeye yardım eder. Tecrübeleri ve hikayeleri ile insanlara ilham vermeye çalışıyor. İş olarak organik gıda satıyor ve boş vaktinde mantraları öğreniyor ve şiir okumayı seviyor.

kritartha-1
Konuşmacımız Kritartha (Çek), 20 yıl boyunca Sri Chinmoy‘dan eğitim aldı ve her gün meditasyon yapıyor. Nepal’den baharat çayları ithal ediyor. Boş vakitlerinde dağa tırmanıyor, koşuyor ve ara sıra ultra-maraton yarışlarına katılıyor.

Ondra
Çek Cumhuriyeti’nde yaşayan Ondra, Türkiye’yi çok seviyor. Türkiye’de farklı projeler yapmak için Türkçe öğrendi. Bilgisayar programcısı. Bilgisayar oyunları programlıyor. Dünya etrafında yanında Barış Meşalesi ile koşuyor ve ultra-maraton yarışlarında koşuculara sağlık yardımı veriyor.

Bize ulaşın